خدمات راشا پارت
انبار راشا پارت

خدمات بازرگانی راشا پارت

    راشا پارت به عنوان وارد كننده لوازم یدكی انواع خودروهای سنگین و نیمه سنگین دیزلی
    افتخار داردبا عرضه محصولات اصلی ، با كیفیت و استاندارد جهت ارج نهادن به سلیقه
    توزیع كنندگان متعهددر راستای حفاظت از منافع و مصالح مصرف كنندگان نهایی گام بر می دارد.

    این گروه با اخذ نمایندگی انحصاری از كمپانی های معتبر در یك مجموعه گردیده است
    که موجب گردآوری طیف وسیعی از لوازم یدكی گوناگون در این گروه بازرگانی شده است. 

خدمات کلی آتی تجارت راشا

1. ارسال: راشاپارت پس از دریافت سفارش و صدور فاکتور طی هماهنگی با مشتری قطعات را در بازه‌ی زمانی 48 ساعته به دست خریدار می رساند.

2. گارانتی : شرکت راشاپارت در راستای رضایت مشتری طبق ضوابط تعیین شده دستورالعمل گارانتی در رابطه با قطعات مرجوعی عمل می‌کند.

3. پشتیبانی : مشاوران فروش و پشتیبانی راشاپارت پاسخگوی تمامی سوالات مشتریان در بازه ی ساعات اداری هستند.

4. اصالت کالا: شرکت راشاپارت مفتخر است در بخش تامین قطعات یدکی خودروهای سنگین با شرکت های اصلی تولید کننده کالا(دانگ فنگ وفوتون) درچین به صورت مستفیم همکاری داشته باشد.

5. بسته بندی مناسب: تمامی کالاهای شرکت راشاپارت در بسته بندی اصلی شرکت تامین کننده به دست مشتری می رسد و تغییری در بسته بندی در داخل کشور صورت نمی گیرد.

6. فروش شرایطی: شرکت راشاپارت پس از دریافت تضامین و عقد قرارداد قطعات را به صورت شرایطی در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

7. قیمت رقابتی: با توجه به سابقه درخشان هلدینگ آتی تجارت راشا در زمینه واردات تایر خودروهای سنگین و دارا بودن شرکت بازرگانی مستقل در چین، شرکت راشاپارت به عنوان زیرمجموعه این هلدینگ مفتخر است تمامی قطعات مصرفی بازار را از شرکت های تولید کننده اصلی با بهترین کیفیت و نارلترین قیمت خریداری کرده و با شرایط رقابتی در بازار لوازم یدکی سنگین توزیع می کند

8. اطلاعات فنی محصولات:‌ راشاپارت مفتخر است به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی قطعات یدکی خودروهای سنگین، تمامی مشخصات فنی انواع محصولات شرکت دانگ فنگ (کاوه،البرز و R270) و شرکت فوتون(الوند) را به مشتریان ارائه دهد.

9. بن خرید/کد تخفیف: راشاپارت در کنار تخفیف‌های جشنواره‌ای کد تخفیفی را برای مشتریان و نمایندگان درنظرمی‌گیرد. همچنین برای مشتریان ثابت تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است.